شهر تبریز

در حق پهلوان آذربایجانی ایران اجحاف کردند / هادی؛ یادآور قصه ی پر تبعیض فوتبال

نحوه ی رویارویی پرویز هادی کشتی گیر سنگین وزن باسمنجی با کمیل قاسمی و شرایط نابرابر این دو کشتی گیر که منجر به حذف پهلوان آذربایجانی کشور از جمع مسافران المپیک گردید، موجی از اعتراض مسئولان آذربایجان شرقی را به دنبال داشته است.

ویژه شهر تبریز

 • گزارش تبریز بیدار از زخم تبعیض بر ورزش آذربایجان

  در حق پهلوان آذربایجانی ایران اجحاف کردند

  نحوه ی رویارویی پرویز هادی کشتی گیر سنگین وزن باسمنجی با کمیل قاسمی و شرایط نابرابر این دو کشتی گیر که منجر به حذف پهلوان آذربایجانی کشور از جمع مسافران المپیک گردید، موجی از اعتراض مسئولان آذربایجان شرقی را به دنبال داشته است.

 • فیش حقوقی به تبریز رسید! (2)؛

  دومینوی افشای فیش حقوقی به تبریز رسید

  حقوق تعداد کثیری از معلمان مدارس غیرانتفاعی، در شرایط امروزی، به صورت میانگین، 300 هزار تومان ماهیانه بوده و 4 ماه از سال بیکار هستند که مزید بر این، در مدت 4 ماه بیکاری خود، هیچ بیمه و حقوقی ندارند.

 • قلب واقعیت به سبک خبرگزاری های دولتی

  وضعیت بحرانی ماشن سازی؛ دولت نهم یا آقای خصوصی سازی؟!

  سکوت مسئولین استانی و عدم تحقق وعده مسئولین کشوری در دولت یازدهم از یک سو و مواضع دوگانه برخی نمایندگان استان که بعضا همسو با نقطه نظرات سازمان خصوصی سازی است نشان دهنده کمک آنها به وضعیت ماشین سازی و تلاش برای بهبود وضعیت نگین صنعت آذربایجان است؟!

 • مدیرعامل سازمان گلزارشهدا از طرح یکسان سازی قبور شهدا می گوید

  جلالی: منتقدین یک بار نیامدند تا ابهاماتشان برطرف شود

  فرخ جلالی گفت: بدون صحبت با بنده و با سر و صدای فراوان در روزنامه ها و رسانه ها علیه من مطلب نوشتند و تا قبل از شما کسی نیامده این مسئله را به این صراحت بپرسد.

 • گفتگوی متفاوت با کارآفرین تبریزی؛

  مردم با حمایت از تولید داخل به جوانان خودشان شغل ایجاد نمایند

  راشد احمدی نژاد از آن دسته از جوانان تبریزی است که با حمایت بسیج سازندگی و عزم راسخ خود توانسته است دست به کارافرینی بزند و علاوه بر خود و خانواده اش بتواند 3 نفر دیگر را هم مشغول به کار نماید.

 • چالش جالب دانشجویان دانشگاه تبریز برای سفره های افطار؛

  از غربت دیار و شهر تا لحظات شیرین با هم بودن در خوابگاه ها

  یکی از صفحات شبکه های اجتماعی که توسط دانشجویان دانشگاه تبریز اداره شده و مطالب متنوع و جالبی را از فضای خوابگاه ها و درون دانشگاه منتشر می کند، در اقدامی جالب اقدام به تشکیل چالش منتشر نمودن سفره افطاری دانشجویان در خوابگاه ها کرده و استقبال چشمگیری از طرف دانشجویان نیز صورت گرفته است.

 • سردار پور جمشیدیان:

  پیام های آخر شهید اکبری سند غیرت آذربایجان است

  پور جمشیدیان در مراسم اربعین شهید اکبری اظهار داشت: هنگامی که در جبهه نبرد رشادت جوانانی چون صادق اکبری، بیضایی و حامد جوانی، فرماندهان روحیه پیدا کردند وبه آینده انقلاب امیدوار می شود و خیالمان راحت می شود.

 • تبریزبیدار منتشر کرد؛

  دلنوشته دختر شهید حاج عباس عبدالهی برای پدرش +فیلم

  مراسم یادواره شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت اسلامی در عراق و سوریه روز گذشته در دانشگاه آزاد تبریز با حضور خانواده این شهدای بزرگوار برگزار شد. در این مراسم دختر کوچک شهید حاج عباس عبدالهی دلنوشته ای زیبا و حزن انگیز قرائت کرد که حاضرین را تحت تأثیر قرار داد.

 • بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می کند

  «یکی از میان ما» جشنواره ای برای نشان دادن شور شهادت

  در راستای بزرگداشت یاد و خاطره شهدا ، بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی جشنواره ی هنری شهدای دانشجو را برگزار می کند.

 • گفتگوی متفاوت با هاشم چاوشی؛

  از بداهه گویی و خاطرات تا ناراحتی هایی که وجود دارد

  هاشم چاوشی بازیگر مشهور و محبوب طنز آذربایجان است و ناگفته ها و خاطرات زیادی را در سینه خود دارد. آنچه می خوانید گفتگوی مشروح ما با این هنرمند می باشد.

 • معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوس‌رانی تبریز:

  اختصاص 150 اتوبوس برای خدمات رسانی در یوم الرغائب

  معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوس‌رانی تبریز گفت: شرکت واحد در روز یوم الرغائب، 150 دستگاه اتوبوس در نظر گرفته است که 120 دستگاه آن مخصوص گلزار شهدای وادی رحمت و 30 دستگاه دیگر، در سایر قبرستان‌های شهر تبریز خدمت‌رسانی خواهند کرد.

 • چراغ سبز مسئولین برای گسترش تحریف تاریخ تبریز

  مسئولین کی از خواب بیدار می شوند؟

  مراسم رونمایی از کتاب «شناسنامه تبریز و پیرامون» تالیف علی پولاد در باکو برگزار شد.

 • در کوچه پس کوچه های اسماعیل بقال همراه با مادر شهید اکبر درخشی

  اتاق دیگری در کار نیست اما دل مادر دریاست+تصاویر

  گروهی از جوانان پایگاه شهید قصاب مسجد پل سنگی تبریز به همراه حاج بهزاد پروین قدس و حاج حمید حسین زاده با فراموش کردن هیاهوی های انتخاباتی و زرق و برق شهر به دیدار مادر شهیداکبر درخشی رفتند و دلشان با آن مادر شهید است که زینب وار نشان داده است " خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.

 • سندی که باید حتما بخوانید!

  دستکاری در نقشه جامع، 50 باغ تبریز را نابود کرد

  مدرن‌سازی و پیشرفت، صرفاً به عنوان غلبه انسان بر طبیعت معنا می‌شد و اولویت آن، نه بسط اندیشه انسان‌محور مدرنیته، بلکه صرفاً گسترش کالبد مدرن بود. پروژه‌های عمرانی شهرها نیز بخشی از این شکل از مدرنیزاسیون و توسعه‌طلبی بود که در دل خود نوعی غلبة بناها و ماشین‌ها بر طبیعت و انسان را همراه داشت.

 • روایت های شنیدنی استاد اسفندیار قره باغی ؛

  صدای انقلاب از انقلاب 57 می گوید

  دومین قسمت از مجله تصویری «انقلابیمیز» روند شکل گیری سرود «دیو چو بیرون رود فرشته درآید» را به روایت استاد دکتر اسفندیار قره باغی از اعضای گروه کر این سرود بیان خواهد کرد. این سرود در خفقان حکومت نظامی رژیم طاغوت، قبل از دوازده بهمن 1357 برای پخش در روز ورود امام به ایران تهیه شده است.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار