ویژه شورای شهر و شهرداری تبریز

 • لطفی:

  لطفی: در مرکز قانون‌گذاری شهر تبریز نباید بی‌قانونی حاکم باشد

  عضو شورای شهر تبریز با تأکید بر اینکه در مرکز قانون‌گذاری شهر تبریز نباید بی‌قانونی حاکم باشد، گفت: اگر قانون و یا مرجع قانونی یعنی هیئت حل اختلاف اعلام کند که بنده در جلسات حاضر نشوم، حاضر نمی‌شوم و هیچ‌گونه حق اعتراضی نسبت به‌ تصریح قانونی ندارم.

 • جلسه این هفته شورای شهر شبانه لغو شد؛

  جلسه ای که به سرانجام نرسید+عکس

  جلسه امروز شورای شهر تبریز که گمان می رفت چند ماه پس از دستگیری اعضای شورای شهر ۲۱ نفره و حتی ۲۲ نفره با حضور محمدباقر لطفی نیز برگزار شود، صبح امروز با پشت در ماندن خبرنگاران شورای شهر برگزار نشد.

 • فیش حقوقی به تبریز رسید! (3)؛

  مجموع دریافتی خود را منتشر کنند نه فیش حقوقی!

  عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با تبریزبیدار با تاکید بر اینکه فیش دادن مهم نیست، بهتر است مدیران مجموع دریافتی خود را منتشر کنند، گفت: بهتر است فیش را منتشر نکنند و مجموع دریافتی خود از محل حقوق، اضافه کاری، پاداش، عایدی هیئت مدیره و هیئت های ارزیابی را منتشر کنند.

 • استاد گروه حقوق در گفتگو با تبریزبیدار:

  قانون در مورد غیبت اعضای شورا شهر خلأ دارد

  یوسف زاده گفت: متاسفانه قانون در این زمینه خلأ دارد و ذکر نکرده که فردی که هنوز در مظان اتهام است و تفهیم اتهام شده است و یا غیبت هایش بیش از حد قانونی است می‌تواند در جلسات شورای شهر شرکت کند یا خیر؟

 • در گفتگوی تبریزبیدار با اعضای شورای شهر؛

  از افتتاح 3 ماهه مترو مشهد تا پیشرفت 6 درصدی در تبریز!

  نجفی ابایی نداشته و ندارد که در گفتگو با تبریزبیدار بگوید «شهرداران ۱۰ سال گذشته در خصوص مترو کم‌کاری کرده‌اند» و درنهایت در سال گذشته با افتتاح فاز ۷ کیلومتری مترو، صادق نجفی یک گام به‌پیش گذاشت تا این بار مدعی شود «مترو تبریز تا پایان شهریور به میدان ساعت می‌رسد.»

 • جلسه این هفته شورا لغو شد؛

  قرار است اعضا از فیوضات رمضان بهره ببرند!

  جلسه فردای شورای شهر تبریز به دلیل همزمانی با عید سعید فطر برگزار نخواهد شد.

 • نائب رئیس شورای شهر در گفتگو با تبریزبیدار؛

  فرماندار در خصوص اتفاقات اخیر شفاف سازی کند

  جعفری گفت: طبق قوانین شورا اعضای علی البدل معرفی شده بودند و اینکه در آخرین جلسه آن اتفاقات افتاد و رویه ای که همگان بر آن صحه می گذاشتند تغییر یافت جای سؤال دارد.

 • چرا اعضای غائب به صحن شورای شهر بازگشتند؟

  تفسیرهای متفاوت آقای فرماندار و ابهاماتی که بی پاسخ مانده است؟

  بحث سلب عضویت اعضای غائب نه از بابت پرونده اخیر بلکه از بابت غیبت های بیش از مهلت قانونی است. موضوعی که فرماندار بنا به این دلیل دستور دعوت از اعضای علل البدل را صادر کرد اما مشخص نیست چرا به یکباره تفسیر ها از قانون شورا تغییر می یابد و حال افکار عمومی در تبریز منتظر پاسخگویی مسئولین در این زمینه هستند.

 • اندر اتفاقات بلدیه تبریز؛

  از استعفا، تا وثیقه و تغییر تفکرات در صحن شورا

  انتشار خبری در چند روز پیش مبنی آزادی اکرم حضرتی با وثیقه، می توانست ورق تحلیل مناسبات در شورای شهر را برگرداند و با استعفای علاءالدین نورمحمدزاده در آخرین جلسه شورای شهر، گمانه زنی ها را برای بازگشت حضرتی به شورا تقویت کند، گمانه هایی که با گذشت مدت زمان قانونی غیبت اکرم حضرتی بسیار بعید به نظر می رسد.

 • واکنش نائب رئیس شورا به مواجه با بحران در شهر؛

  با این وضعیت توریست ها وحشت خواهند کرد

  وی تصریح کرد: تبریز از مدیریت ویترینی رنج می برد و فقط به فکر این هستند که فلان مکان ها را نورپردازی نمایند در حالی که واقعیت این است که زیرساخت های ما خیلی مشکل دارد و با این وضعیت نه تنها در 2018 توریستی نمی آید بلکه آن ها از تبریز وحشت خواهند کرد و چاره کار این است که از مدیریت ویترینی دست برداریم.

 • متن و حاشیه این هفته شورا؛

  استعفای یک عضو شورای شهر تبریز

  یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تبریز که در ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۰برگزار می شود، با ۱۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

 • متن و حاشیه جلسه امروز شورای شهر تبریز؛

  المیرا خاماچی: از مراجع قضایی و امنیتی در این مدت به جز محبت چیزی ندیدیم

  المیرا خاماچی گفت: ۳ ماه پس از روزهای سخت این شانس را یافتم که در حضور شما باشم زحمت ما در این مدت بر گردن مراجع قضایی و امنیتی بود و به خداوند سوگند به غیر از محبت و احترام در این مدت از آنان چیزی ندیدم.

 • گزارش تبریزبیدار از جلسه شورای شهر تبریز؛

  از سحر خیزی شهردار تبریز در جلسه تا سوختن لامپ های صحن شورا

  جلسه امروز شورای شهر تبریز با ۱۵ دقیقه تاخیربرگزار شد.

 • در نشست بررسی حقوقی فساد اخیر شورا و شهرداری تبریز در تحریریه تبریزبیدار مطرح شد؛

  نحوه برخورد با فساد اخیر، ناشی از سلامت دستگاه قضا و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

  عضو شورای شهر تبریز و یک حقوقدان مدرس دانشگاه، میهمان نشست بررسی جوانب حقوقی دستگیری ها اخیر شورای شهر و شهرداری تبریز بودند.

 • احکام نجفی پایانی ندارد؛

  شهردار مناطق 7 و 12 تبریز تغییر یافت

  پس از حاشیه های ایجاد شده در شهرداری و شورای شهر تبریز که این دو نهاد را طی هفته های متمادی به کما برده بود، صادق نجفی با احکام پایان ناپذیر خود در پی برخی تغییرات برآمده است.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار