ویژه مجلس شورای اسلامی

 • حراج اطلاعات بانکی ممنوع!؟(2)

  اعزازی: تروریست دانستن گروه‌های مقاومت اسلامی محال است

  نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه ثابت کرده که بعید است آنها به این سادگی به مفادی که خودشان امضا کرده‌اند پایبند باشند و ما باید به دنبال منافع و احقاق حق خودمان باشیم.

 • عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

  مدیر بانکی با حقوق آنچنانی چگونه می تواند به فکر تولید باشد

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از رویه بانک ها در قبال کمک به تولید و رونق اقتصادی کشور گفت: مدیر بانکی فیش حقوقی اش آنچنانی است و محل دریافت این حقوق ها از سود های کلانی است که بانک ها دریافت می کنند چگونه می تواند به فکر تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان در فلان منطقه محروم باشد.

 • نماینده مردم میانه در مجلس:

  به عضویت کمیسیون انرژی مجلس درنیایم استعفا می دهم!

  فرمند نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی از اعمال سلیقه برخی رؤسای شعب در انتخاب افراد برای حضور در کمیسیون‌ها انتقاد کرد.

 • زهرا ساعی در گفتگو با تبریزبیدار؛

  با توجه به تجاربم کمیسیون اجتماعی را انتخاب کردم

  ساعی با اشاره به حضور خود در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده با توجه به رشته دانشگاهی خود می‌توانستم در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عضو شوم ولی بنابر تجارب و فعالیت‌های اجرایی در زمینه اجتماعی و بانوان، کمیسیون اجتماعی را انتخاب کردم.

 • عضوکمیسیون صنایع در گفتگو با تبریزبیدار؛

  مشکلات اخیر کارگری در استان رنج آور است

  عضو کمیسیون صنایع در خصوص مشکلات مالی اخیری که برای کارگران استان ایجاد شده اظهار داشت: متاسفانه این مشکلات رنج آور است و واحدهای تولیدی ما با بحران مواجه شده و تعطیل شده اند و پرسنل کارگری با مشکلات دریافت حقوق مواجه هستند.

 • نماینده ملکان در گفتگو با تبریزبیدار؛

  کاندیدای ریاست کمیسیون اجتماعی هستم

  سلمان خدادادی در خصوص دلایل عضویتش در کمیسیون اجتماعی اظهار داشت: کمیسیون اجتماعی از نظر جایگاه اهمیت ویژه ای دارد و مشکلاتی که به عنوان آسیب های اجتماعی مطرح می باشد باید در این کمیسیون به طور تخصصی بررسی گردد چراکه اگر به رفع آسیب های اجتماعی اهتمام نورزیم، آن ها تبدیل به معضلات اجتماعی خواهند شد.

 • گفتگوی تفصیلی و متفاوت با نماینده مردم تبریز در مجلس؛

  بیگی: برای دفاع از نائب رئیسی پزشکیان لابی کردیم

  انتخابات مجلس دهم باعث شد تا بیگی این بار در کسوت نمایندگی مجلس به تلاش و تکاپو بپردازد و مدافع مردمان دردکشیده بی‌بضاعت باشد و خود را نیز جزئی از آنها بداند.

 • دندان طمع بنگاه خبرپراکنی انگلیس برای نماینده تبریز؛

  مردی که توی دهن کلینتون می زند!!

  بی بی سی که در پی قراردادن منش و رفتار مسعود پزشکیان در مقابل نظام است، معلوم نیست که چرا و به چه دلایلی دندان طمع خود را برای این چهره باصراحت سیاست ایران تیز کرده در حالیکه همگان مسعود پزشکیان را چهره ای انقلابی می دانند و این امر کاملا مبرهن است که اگر لازم باشد وی همانطور که می گفت بر دهان کلینتون می زند، بر دهان این بنگاه خبرپراکنی نیز خواهد زد.

 • از کمیسیون صنایع تا کمیسیون اجتماعی؛

  کدام یک از نمایندگان استان شانس ریاست در کمیسیون های مجلس را دارند؟

  مردم استان آذربایجان شرقی نیز که همواره ازجمله تاثیرگذارین استان ها در سطح کشور بوده اند و پس از تهران نیز بیشترین نمایندگان را در مجلس دارند، همواره در کرسی های هیئت رئیسه مجلس و ریاست کمیسیون های مجلس و همچنین در سطح معاونت ریاست جمهوری و یا وزارت خانه ها افرادی را داشته اند و هیچ گاه دوست ندارند با نبود نمایندگان خود از سطح تصمیم گیری های کلان کشوری عقب بمانند.

 • جلسه مشترک اعضای هیئت رئیسه مجالس هشت تا ده؛

  تصاویر نمایندگان سابق و فعلی تبریز در هیئت رئیسه ها

  اعضای هیأت رئیسه مجالس ادوار هشتم، نهم و دهم در اولین شب ماه مبارک رمضان افطار، میهمان ریاست مجلس شورای اسلامی بودند.

 • فوری؛

  سعیدی نماینده مجلس دهم شد

  عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: با بازشماری آراء تبریز صحت این حوزه تایید و "سعیدی" به جای منادی سپیدان به مجلس راه یافت.

 • احمد علیرضا بیگی در گفتگو با تبریزبیدار:

  اقتصاد مقاومتی در سایه استکبارستیزی به دست می آید

  بیگی در خصوص اولویت های مجلس دهم گفت: استکبارستیزی و فرهنگ استکبار ستیزی اولویت اول مملکت است که در بستر آن نیز اقتصاد مقاومتی شکل می گیرد که بایستی به آن سمت حرکت کرد.

 • نماینده ورزقان در گفتگو با تبریزبیدار:

  مجلس دهم، مجلس خاصی است

  رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری و در خصوص آغاز به کار مجلس دهم اظهار داشت: به نظرم مجلس دهم مجلسی متفاوت خواهد بود چراکه ترکیب خاصی را در آن نظاره گر هستیم.

 • تبریزبیدار بررسی می کند:

  پیامد سنگین غیبت 31 درصد نمایندگان استان در آغاز مجلس

  از 9 نماینده مرحله دوم، 6 نماینده هنوز، امکان حضور در افتتاحیه مجلس و رأی گیری در انتخاب رئیس مجلس و اعضای کمیسیون‌ها نخواهند داشت و این موضوع وزن آذربایحان شرقی به عنوان سر ایران را به صورت چشمگیری کاهش خواهد داد.

 • در حاشیه یک نسبت سازی مضحک!

  پوپولیست هایی که به مذهب مردم هم چنگ انداختند

  سرمداران این لیست سیاسی زده که همواره رقبای انتخاباتی را به عوام فریبی و سو استفاده از اعتقادات مذهبی مردم محکوم می کردند اخیرا مشاهده شده با ترفندی و تعبیری مضحک لیست خود را به حضرت قمر بنی هاشم(ع) نسبت داده اند. این اتفاق از آنجا مضحک است که هنوز خاطره توهین هوادارانش در روز عاشورا 88 از یاد نرفته است همان ها که گفتند اینها امت خدا جویند.

پربازدیدترین

پر بحث ترین

آخرین نظرات

آخرین اخبار